Tarihçe

2003 Tarihinde kurulmuş olan firmamızda, İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m² kapalı alanda üretim yapmaktayız.Ürün yelpazemizde PVC monoblok panjur, alüminyum dıştan takma panjur, detay panjur, garaj kapıları, kepenk sistemleri, stor ve pileli sineklik sistemleri yer almaktadır. Bu ürünleri montaja hazır toplanmış ürün halinde PVC pencere-kapı üreticilerine, alüminyum doğrama üreticilerine ve bu üreticilerin satıcı bayilerine sunuyoruz. Firmamızın son tüketiciye satış ve montaj hizmeti söz konusu değildir.

MONOSTAR Panjur olarak kaliteyi ucuza sunmaya devam edeceğiz. Deneyimli kadrosuyla, uzman teknik ekibiyle PVC ve alüminyum üretici ve satıcı bayilerinin çözüm ortağı olmayı sürdüreceğiz. Uluslar arası kalite belgeli, insan sağlığına zarar vermeyen, çevre dostu, sorunsuz çalışma güvenini perçinlemiş ürünlerini hizmetinize sunacağız.

MONOSTAR Panjur Sistemlerinin kutu konstrüksiyonu ahşap plastik ve alüminyum doğramalarda kullanılmaya uygun şekilde tasarlanmıştır. Gerekli görülen genişliklerde destek saçı uygulanmaktadır.

MONOSTAR TikTak Panjur, motorlu, motorlu redüktörlü, kordonlu, makaslı, güç kaynaklı, uzaktan kumandalı, şalterli ve çoklu grup kontrol sistemleri şeklinde ürünlerini çözüm ortağı oldukları PVC üretici ve satıcı bayilerine sunmaktadır.